Home > Off topic // Plepalai ir mintys, Traukinukai TV > svečiuose pas The Dice Tower

svečiuose pas The Dice Tower

Stalo žaidimų mėgėjai dažnai prieš įsigydami naują žadimą “pagūglina” informaciją apie jį, ir netgi jau vėliau, kuomet žaidimas guli ant tavo žaidimų stalo nutinka taip, kad kai kurios taisyklės yra gana sudėtingos suprasti, ir tu vėl atsisuki į visagalį Google. Čia dažnai pasinaudojame video apžvalgomis, kurių vienu iš pasaulio lyderių yra būtent The Dice Tower.

Šių video apžvalgų autorius ir “šeimininkas” Tomas tai daro nemokamai tiek kompanijoms, kurios siunčia jam savo stalo žaidimus apžvalgoms (tiesa, irgi nemokamai), tiek Tau ir man – mes galime peržiūrinėti tas video apžvalgas irgi be jokio mokesčio tiesiog jų tinklapyje. Kartais jam į pagalbą kuriant filmukus “ateina” draugai, giminaičiai, netgi vaikai!

Ir man visada būdavo įdomu sužinoti, iš kur pas juos už nugarų tuose klipukuose tiek daug tų žaidimų dėžučių. Ar tikrai jie jų turi tiek daug? O gal Tomas dirba kokioje nors stalo žaidimų parduotuvėje, ir laisvalaikiu sandėlyje suka klipukus? Kaip galima gyventi kai nusprendus ką nors pažaisti tą žaidimą tenka rinktis iš tokios GALYBĖS??? Galima sakyti, stalo žaidimų rojus ir pragaras viename, ar ne?

Visi atsakymai filmuke, kuriame Tomas pasakoja apie patį The Dice Tower:

Advertisements
 1. RolandLTU
  2011/07/09 at 10:44

  Aha, šitas apžvalgas Youtube ir aš prenumeruoju 🙂 Patinka dalykiškas ir kiek ironiškas Tomo stilius.

  • 2011/07/09 at 14:36

   su tom prenumeratom tai įdomiai būna – kokią dieną kai įkris kokios 4 ar 8 naujos video apžvalgos, tai nebežinai kur dėtis. Tiek daug laisvo laiko gi neturi, o iš “prašokinėjimų” per filmuką kartais ir nesupranti, įdomus ar neįdomus tau šis žaidimas būtų… 🙂

 1. No trackbacks yet.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: