Home > Off topic // Plepalai ir mintys > Pagaliau krepšinis!

Pagaliau krepšinis!

Taip taip, kadaise labai labai senai, kai traukinukų blogą skaičiau vienas pats (kartu ir rašydamas sau), sugalvojau tokį įrašą apie sporto tematikos neišnaudojimą. Tąkart bandžiau pasidomėti, ką galėčiau sutikti stalo žaidimų pasaulyje su “krepšinio” prieskoniu… Nelabai kas ten gavos.

Užtat dabar daugiau nei smagu gauti tokių žinių iš Heidelberger Spieleverlag, kurie pristato krūvą naujų žaidimų ir vienas jų bus šis Basket Boss.

Prisipažinsiu – paveiksliukas nieko gero nežada, kaip ir trumpas oficialus žaidimo anonsas (anglų kalba): “The new basketball World League starts today! Draft the best and most talented players from athletes across the globe to create the most successful and profitable sports dynasty!”

BGG irgi ne per daug šnekus, todėl belieka nuspėti žaidimo malonumo faktorių žvelgiant į paveiksliukus…

Advertisements
  1. 2011/07/04 at 22:51
    • 2011/07/05 at 08:24

      vaikštom tais pačiais takais matyt, nes kaip tik ekskursiją broliui pravedinėjau ir nuvedžiau pas D6. Tai ten ant lentynos viršaus iškart akis užkabino šito žaidimo dėžutę, bet pažiūrėjau “kitą pusę” ir nesusižavėjau mintimi “ridenk ir eik”. Tada pasiskaičiau atsiliepimus ir buvau nustebęs, kad ir taktikos čia yra, ir viso kito – juk Formula D irgi iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti bukas žaidimas, ne? 🙂

  2. 2011/07/06 at 23:57

    Tai taip D gali pasirodyti, bet tik tol, kol neišbandai. Yra formulėj taktikos. nU ne twilight imperium žinoma, bet ir ne tūpas paridenk ir važiuok. Formula D vienas geriausiu party geimų 😉

  1. No trackbacks yet.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: