Home > Off topic // Plepalai ir mintys > Memoir ’44 tavo kompiuteryje

Memoir ’44 tavo kompiuteryje

Gavau laišką iš Days of Wonder, kuriame jie mane masina parsisiųsti skaitmeninę Memoir ’44 stalo žaidimo versiją ir įdiegti ją kompiuteryje.

Visa tai darau nemokamai, tik neaišku, ar taip bus visada, ar tik kampanijos pradžioje… Kadangi žaidimas yra ONLINE tipo, tai gali būti, kad po kažkiek laiko prisiragavusius nemokamos košės pasitiks pranešimas – nuo šiol už viską teks mokėti. Kapeikas turbūt, bet vis tiek 🙂

Gavau jau ir laišką su pasveikinimu tapus kadetu. Gausiu berods ir misijas laiškais, taip kad stengsiuos “keep you updated” 🙂

Pažaisti dar nespėjau, nes darbo savaitėlė nusimato įtempta, tačiau anonsuoti visiems šio žaidimo mėgėjams galimybę parsipūsti žaidimą nemokamai iš oficialios svetainės tikrai noriu 🙂

Faktas, kad bus keista ridenti kauliukus ekrane neridenant kauliukų, tačiau kiek parodė skaitmeninio RISK žaidimo varianto testas, visa kita veikia gana gerai… tik kauliukai ir jų ridenimo netikrumas erzina.

PAPILDYTA: įdiegiau, ir gaunu 50 taškų, o vienai partijai prieš kompiuterį berods reikia 2 taškų. Tai reiškia, kad nemokama čia viskas tik 25 pirmoms partijoms… Įdomu, ar kainuoja brangiau kovos su gyvais varžovais online režime?

Žemiau “tutorialas”. Prmenu, kad čia rasi visą info, kaip gauti šį žaidimą ir tau.

 1. 2011/06/13 at 13:32

  tai ten labai paprasti mokesčiai. pradžioj berodz duoda kiekvienam 50 virtualių pinigų. O kiekvienas mūšis kainuoja kažkiek tų virtualių pinigų. Taigi, kai juos išleidi ir nori žaisti toliau, tada mokėk realius pinigus ir pirk virtualius. va toks ir apmokėjimas.

  • 2011/06/13 at 14:45

   dar neįdiegiau į kompą žaidimo, o tu jau sugadinai šventę :D:D:D nesu žaidęs šitos serijos žaidimų, nors žinau, kad jie mūsuose populiarūs. reiks pažiūrėti kaip ten su tais virtualiais pinigais.

 2. 2011/06/13 at 22:54

  mūsuose iš karinių deja populiarus ir žinomas yra tik Risk :P, žinoma pažaidus Memoir’44 , vargu ar kas grįžtų prie Risk.

  • 2011/06/14 at 08:44

   taigis taigis, šitas skaitmeninis reikalas bus man puiki proga susipažinti su šio žaidimo virtuve. Kolkas įdomu, bet suprantu viena, kad žaidimas gana gilus, todėl naujokas (aš) ir žaidimo senbūvis kautųsi labai nelygiom sąlygomis 🙂

 3. 2011/06/15 at 12:17

  gilus? na žiūrint su kuo lyginti. lyginant su Risk, tai Memoir’44 gilus. Lyginant su Tide of Iron ar Axis&Allies, tai Memoir’44 yra paprastas paprasčiausias. Virtualiai nemokamai berodz galima žaisti per Vassal, kaip ir daugumą kitų žaidimų, kurių nėra BrettspielWelt.

  • 2011/06/15 at 13:04

   \dėl gilumo nepažįstant žaidimo galiu ir klysti (ką kaip suprantu ir padariau), o dėl nemokamo žaidimo virtualiai dėkui, nežinojau šito reikalo.

 4. 2011/06/15 at 14:16

  na man Memoir’44 tuo ir patinka. Kad jis nėra per daug sudėtingas. Jame nemažai “randomo”. Didžiausias pliusas – turmpas partijų laikas 40-60min. Kai dauguma kitų karinių žaidimų trunka valandų valandas.

  • 2011/06/15 at 14:49

   sunku pasakyti ar taip yra todėl, kad nesu skaitęs taisyklių ir žaidžiu prieš kompiuterį, kuris ” ant taisyklių stato kelis savo ėjimus”, bet dar vis nelabai suprantu daugelio niuansų. Sužaidžiau skaitmenines 5 partijas, ir tik dabar pradedu suprasti, kad YRA visokie trikdžiai, grioviai, miškai, miestai ir t.t., bet dar nesuprantu, kaip žaidimą “paimti”. Bent jau kolkas tikrai atrodo labai įdomus, iš čia ir mano “gilumo” prezumcija, kuri, kaip matau, tamstai juoko sukėlė 🙂 o trumpas laikas tikrai įdomu, be to, tikrai patiks scenarijų “tikroviškumas” WW2 fanatams (kuriuo šiek tiek esu).

 5. 2011/06/16 at 09:21

  landšafto įpatumai, spygliuotos vielos, bunkeriai, – visa tai yra kovos ar judėjimo sąlygų modifikatoriai. tarkim įvažiavus (įėjus) į mišką ar miestą dalinys sustoja ir jau nebekovoja, bet tiek miškas tiek miesta duoda priedangą nuo priešų atakos, ypač nuo tankų. na ir tt ir pan.

 1. No trackbacks yet.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: