Home > Naujienos // News > PRATĘSIMAS -> Ticket to Ride: Alvin and Dexter

PRATĘSIMAS -> Ticket to Ride: Alvin and Dexter

Niekam ne paslaptis, kad traukinukai savo vardą gavo nuo vieno iš geriausių visų laikų stalo žaidimų Ticket to Ride, todėl pastarojo pratęsimai ar šiaip naujienas čia itin laukiamos…

…tačiau ką gali pasakyti stalo žaidimų mėgėjas, išgirdęs, kad naujas pratęsimas turi dvi figūras: ateivį (Alviną) ir dinozaurą (Dexterį)?!

Kaip praneša Days of Wonder, Alvin and Dexter pratęsime yra dvi monstrų figūrėlės ir specialios kortelės. Kaip jis veikia? Monstriukus galima uždėti ant tam tikrų miestų ir taip užblokuoti maršrutų statymą į tuos taškus, be to, žaidimo pabaigoje visi maršrutai iki/į tuos miestus, kuriuose šiuo metu chaosą kelia ateivis arba dinozauras duos dvigubai mažiau taškų. Monstriukus judina patys žaidėjai, perkeldami figūrėles per maksimum 3 miestus, už tai į banką atiduodami lokomotyvų korteles (džokerius).

Klausi ar verta turėti tokį pratęsimą? Manau, kad tikrai išgyvensi ir be jo – čia itin jaučiamas “amerikoniškas” vartotojiškumas ir aklas fanatizmas 🙂 Su visa pagarba, kurią jaučiu šiam žaidimui ir pačiam leidėjui, tenka pripažinti, kad šis pratęsimas tėra gražus šventinis pokštas, kuris, be abejo, pradžiugins visus naujienų iš traukinukų laukiančius žaidėjus.

Alvin and Dexter pratęsimo kaina yra 10 eurų.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: